ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
09:00 - 04:00

Hakkımızda

Hakkımızda

Uzun süre önce başlamış olduğumuz Texas Holdem Poker chip e-ticaret sektöründe, uzun süredir aralıksız olarak sizlerin güveni ve desteği ile devam ediyoruz. SinekGame olarak amacımız, siz değerli müşterilerimize güvenebilecekleri bir chip alış veriş ortamı sunmak ve aynı zamanda en iyi desteği sizlere sağlamaktır. Bu doğrultuda sizlerin Chip satış 'ında güvenini kazanmış bir şekilde kendimizi sürekli yenilemeye ve daha iyisini yapmak için çok daha fazla çalışmaya gayret ve özen gösteriyoruz...
 

Güvenli alış veriş: Kredi kartı ve banka kartı ile yapacağınız işlemler, COMODO RSA Domain Validation Secure Server CA tarafından 256 bit SSL ile şifrelenmiş bir şekilde  korunmaktadır. Kart bilgileriniz hiç bir zaman kayıt altında tutulmaz. Böylelikle güvenli ve huzurlu bir şekilde zynga chip alış veriş yapmış olursunuz.

Sinek Game


Hızlı Teslimat: Chip Alış  verişi tamamladığınızda,siparişi alınan zynga chip ürünleri 5, 10  dk. gibi kısa bir sürede teslim edilmektedir.

Çözüm odaklı: Müşterilerimizin yaşayabileceği her türlü problemi en kısa sürede çözüme kavuşturarak, her zaman çözüm odaklı bir şekilde çalışmaya gayret gösteriyoruz. Her türlü soru, öneri ve şikayetleriniz için  Canlı Destek hattımız, 09:00 03:00 saatleri arası açıktır. Dilerseniz, 0532 361 42 33 nolu Whatsapp numaramızdan 09:00 03:00 saatleri arasında bizlere ulaşabilir Chip fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Mobil uyum: Ödeme ve sipariş gibi tüm işlemlerinizi bilgisayarınıza ihtiyaç duymadan, cep telefonunuzdan veya tabletinizden de hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm müşterilerimize keyifli oyunlar dileğiyle...


SinekGame sizden biri...


Tel: +90 (850) 305 42 33

Whatsapp: +90 (532) 361 42 33

Mail: [email protected]

Sinek Game