ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
09:00 - 04:00

Yardım Konuları

Zynga Chip Satış Hakkında Merak Edilenler.
Sitemizin ana sayfasında sağ köşede yazan "Kayıt Ol" butonuna tıkladıktan sonra, sizden istenilen bilgileri girmeniz yeterlidir... Son işlem olarak 60 saniye içinde mailinize gelecek onay linkine tıklayarak işlemi bitirebilirsiniz.
Sitemizin ana sayfasının sağ köşesinde yer alan "Şifremi unuttum?" butonuna tıklayarak rahatlıkla şifrenizi değiştirebilirsiniz. Üyelik bilgilerinizi ise sitemize giriş yaptıktan sonra sağ köşede yer alan "SAYFAM" butonuna tıkladıktan sonra sol köşede yer alan "ÜYELİK BİLGİLERİM" butonumuza tıklayarak üyelik bilgilerinizi düzenleyebilirsiniz...
Sitemizde PayTR ve Gpay altyapıları ile ödeme yapabilirsiniz ve 3D Secure ile 7/24 güvendesiniz... Ayrıca 128Bit SSL sertifikasıda bulunmaktadır. Chip alışlarınızı güven içinde yapabilirsiniz.
Evet. Chip Alış veriş yapabilmek için üye olmanız gerekiyor. Üye olmak için "Tıklayın ..."
Size uygun Chip Fiyatlarını ödeme seçeneklerinden birini kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Ödeme seçeneklerini görmek için "Tıklayın ..."
Evet. Ödeme yapmak için kredi kartınızın veya banka hesabınızın olmasına gerek yok. Size en yakın banka ATM'sine giderek kartsız ödeme yapabilirsiniz. Üstelik hiç bir masraf ödemeden. Banka hesap numaralarımızı öğrenmek için "Tıklayın ..."
Bankamatikden kartsız ödeme yaptıktan sonra, siteden "ödeme bildirim formunu" doldurup gönderin. Yazdığınız bilgileri kontrol edip ödemenizi onaylayacağız. Bankamatiğin verdiği makbuzu almayı unutmayın.
Canlı destek hattımız, Hergün 09:00 - 03:00 arası soru, öneri ve görüşleriniz için açık bulunmaktadır.. Zynga Chip Fiyatları 'nı sorabilirsiniz.
Evet. Kredi kartınız ile 7/24 ödeme yapabilirsiniz. Ödemeleriniz otomatik olarak SinekGame üyeliğinize işleniyor. Ödeme bildirmenize gerek yok. Kredi kartı ile ödeme yapmak için "Tıklayın ..."
Evet. Banka kartınız veya Maaş kartınız ile 7/24 ödeme yapabilirsiniz. Ödemeleriniz otomatik olarak SinekGame üyeliğinize işleniyor. Ödeme bildirmenize gerek yok. Banka kartı veya maaş kartı ile ödeme yapmak için "Tıklayın ..."
Evet. İninal kartınız ile ile 7/24 ödeme yapabilirsiniz. Ödemeleriniz otomatik olarak SinekGame üyeliğinize işleniyor. Ödeme bildirmenize gerek yok. İninal kartınız ile ödeme yapmak  için  "Tıklayın ..."
Kartınız ile sitemizden ödeme yaptıysanız ödeme bildirmiyorsunuz. İnternet şubenizden havale, eft yada bankamatikden ödeme yaptıysanız "müşteri merkezi" sayfanızdaki "ödeme bildirim formunu" doldurmanız yeterlidir. Kontrol ve onay süresi 5-10 Dk sürmektedir. Akbank için banka kaynaklı 20 dakikadır...
Evet. Bankamatikden, ister kartınız ile ister kartınız olmadan ödeme yapabilir zynga chip alabilirsiniz.. Kartınız ile ödeme yapcaksanız para transferi adımından havaleyi seçip ödeme yapabilirsiniz. Hesap numaralarımız için  "Tıklayın ..."


Banlanma Riski

Poker chip transferi Zynga tarafından banlanma sebebidir.Fakat profesyonelce yapılan transferlerin tespit edilmesi çok zordur. Bizler chipleri hesabınıza aktarana kadar tüm işlemleri profesyonel bir şekilde gerçekleştirip ban olmaması için gerekli tüm tedbirleri almaktayız. Banlanma riski her zaman vardır. Siparişiniz teslim edildikten sonra banlanma ve yasaklanmalar sizin sorumluluğunuzdadır.
 Hesabımda Ne Kadar Chip Olması Gerekir ?

Bizlerin hesabınıza poker chip transferi yapabilmemiz için hesabınızda en az 2m zynga chipiniz olması gerekmektedir. Hesabınızda en az 20k chip var ise sitemizden sipariş vererek chip satın alabilirsiniz. Hesabınızda yeterli chip miktarı yoksa çözümü redeem , luck bonus vs. gibi hediye chip alabilirsiniz. Zynga Poker hesabınızda Chip miktarı ne kadar çok olursa Chip aktarımlarınız o kadar hızlı gerçekleşir.